Hm Teknoloji – Ankara Mikro Yazılım Satış – Mikro Yazılım Destek

Birlikte çalışmıyor olmamız size yardımcı olamayacağız anlamına Gelmez...

Teknik Destek

Mikro yazılım teknik destek konusunda anlık paylaşım programları ile bilgisayarınıza bağlanarak sorunu giderebilmekteyiz. Aşağıda verilmiş olan linklerdeki proramlardan herhangi birini bilgisayarınıza indirmeniz yeterli. Telefon ile kuracağımız iletişim doğrultusunda sorunu bize anlatmanız yeterli….

Mikro Yazılımın önceki sürümleri ile ilgili hazırlayacağımız dökümanlar burada yer alacaktır. Sizlerin kolayca erişebilmeniz ve işlemlerinizi kendinizinde çözebileceği küçük sorunlarla ilgili bilgilendirmeyi amaçlamaktayız.  Bazen iş yoğunluğu nedeniyle bildiğimiz ama o an için göremediğimiz küçük problemlerinizi ve çözümlerinizi burada bulundurarak zaman kazandırmayı hedeflemekteyiz. Programların ve bunların ihtiyaç duyduğu sistem gereksinimlerinide burada bulundurarak sizlere faydalı olacağını düşündüğümüz cihaz özelliklerini belirteceğiz.

Mikro veritabanı yönetim sistemi v10 dan itibaren MS SQL veritabanı yönetim sistemini kullanmaktadır. Versiyonlarına bağlı olarak MS SQL server sürümleride değişiklik göstermektedir. Sık görülen hatalardan birisi olarak SQL server  hizmeti çalışmayı bilgisayar ilk açıldığında yapamamaktadır. Buda bilgisayarınızda Mikronun açılamaması anlamına gelmektedir. Bilgisayarınızdan Denetim Masası / Hizmetler  seçeneklerini açarak olarak bulunan SQL Server hizmetini sağ tıklayıp Başlat seçeneği ile tekrar çalışır hale getirebilirsiniz.

Mikro Yazılım v10 ile ilgili sizlere yardımcı olacağını düşündüğümüz bilgiler burada yer alacaktır.

Mikro Yazılım v11 ile ilgili sizlere yardımcı olacağını düşündüğümüz bilgiler burada yer alacaktır.

Mikro Yazılım v12 ile ilgili sizlere yardımcı olacağını düşündüğümüz bilgiler burada yer alacaktır.

Mikro Yazılım v14 ile ilgili sizlere yardımcı olacağını düşündüğümüz bilgiler burada yer alacaktır.

Mikro Yazılım v15 ile ilgili sizlere yardımcı olacağını düşündüğümüz bilgiler burada yer alacaktır.

Mikro Yazılım v16 ile ilgili sizlere yardımcı olacağını düşündüğümüz bilgiler burada yer alacaktır.